Genel Bilgiler


Sempozyum Resmi Dili

Sempozyumun resmi dili Türkçe olup, İngilizce oturumlar eş zamanlı olarak Türkçe’ye çevrilecektir. Bilimsel program 16-19 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Sempozyum Yaka Kartları

Tüm katılımcıların Sempozyum süresince, tüm bilimsel ve sosyal etkinlik alanlarında yaka kartlarını takması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar, önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer Sempozyum materyalleri ile birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (onsite) kayıtlarda katılımcılar, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabileceklerdir.

Katılım Sertifikaları

Sempozyuma kayıt yaptıran ve bilimsel programa %50 oranında katılım gösteren katılımcılara katılım sertifikaları 19 Mart 2023 tarihinde verilecektir.

Davet Mektupları

Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı, Sempozyum organizasyon sekreteryası tarafından gönderilecektir. Gönderilecek olan davet yazısı, katılımcıların kurumlarından izin alabilmelerini sağlamak içindir. Davet yazısı kayıt ücreti ve diğer harcamalara destek anlamına gelmemektedir.